Linie odzieży roboczej

Nasze kolekcje odzieży roboczej

Opracowując nasze kolekcje koncentrujemy się szczególnie na najwyższej jakości, przyjemnym komforcie użytkownika i swobodzie ruchów, funkcjonalnych detalach, nowoczesnym wzornictwie

Kolekcja Standard

Uniwersalna, nowoczesna odzież robocza. Zapewnia ona duży komfort noszenia i jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Dopasowany do ciała krój i współczesna kolorystyka podkreślają profesjonalizm użytkownika w jego codziennej pracy.

Kolekcja Standard Plus

Standardowa odzież robocza uzupełniona o funkcjonalne szczegóły, takie jak dodatkowe kieszenie, przedłużone plecy, wzmocnienie stref kolan. Odzież zapewnia praktyczne detale i wysoki komfort użytkowania

Kolekcja Professional

Odzież idealna dla profesjonalistów: wysoka jakość materiału, niezwykły komfort noszenia oraz zapewnienie dużej swobody ruchów. Elastyczne elementy w obszarze ramion kurtki roboczej oraz w tylnej i bocznej części spodni.

Kolekcja Professional Plus

Profesjonalna odzież robocza wzbogacona praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak: dodatkowe kieszenie, dodatkowe wzmocnienia, wszyte pasy odblaskowe, przedłużenie pleców. To odzież niezawodna zarówno w usługach jak i przemyśle.